Корпоратив бошқарув тизимини бахолашни ташкил этишда мустақил ташкилотни ….
Акционерлик жамияти кўринишидаги Ўзбекистон- Жанубий Корея қўшма корхонаси, корхонанинг 2020 йил якунлари ва корпоратив бошқарув тизимини бахолашни ташкил этишда мустақил ташкилотни аниқлаш бўйича танлов эълон қилади. Танловда иштирок этиш учун корпоратив бошқарув Кодекси ва 31.12.2015 йилдаги акционерлик жамиятларининг фаолияти самарадорлигини ошириш тўғрисидаги №9-сонли Комиссия йиғилиши баёни асосида аниқланган ташкилотлар таклиф этилади. Тижорий таклифда қуйидаги хужжатларни…
Уз-СэМюнг КО” АЖ ТАНЛОВ ЭЪЛОН ҚИЛАДИ
Уз-СэМюнг КО” АЖ ТАНЛОВ ЭЪЛОН ҚИЛАДИ: «Уз-СэмЮнг КО” акциядорлик жамиятининг 2021 йил якунлари бўйича тузилган олиявий хисоботларини Миллий аудит стандартлари ҳамда Халқаро аудит стандартлари асосида ташқи аудит текширувидан ўтказиш бўйича танлов бошланганлиги хақида эълон қилади! Танлов учун таклифларни тақдим қилиш жойи ва муддатлари: Танловда қатнашмоқчи бўлган аудиторлик ташкилотлари 2020 йил 29 июнга қадар жамиятга ўз…

Конкурс по выбору независимой организации для проведения оценки системы …
Узбекско-Корейское совместное предприятие в форме акционерного общества «Уз-СэМюнг Kомпани» объявляет конкурс по выбору независимой организации для проведения оценки системы корпоративного управления в компании по итогам 2020 года. К участию в конкурсе приглашаются организации, определенные Кодексом корпоративного управления, утвержденного Протоколом заседания Комиссии по повышению эффективности деятельности акционерных обществ и совершенствованию системы корпоративного управления № 9 от…
Конкурс по выбору аудиторской организации на проведение аудиторской проверки (МСФО и МСА).
Конкурс по выбору аудиторской организации на проведение аудиторской проверки (МСФО и МСА). Акционерное общество СП АО «Уз-СэМюнг Kо.» объявляет конкурс по отбору аудиторской организации для проведения внешнего аудита финансовой отчетности общества за 2021 год, составленный в соответствии с НСБУ и международными стандартами финансовой отчетности и международным стандартам аудита (с трансформацией) Обязательное требование к аудиторской организации:…