«Уз-СэМюнг Kо.» акциядорлик жамияти 2018 йил якунлари бўйича жамиятда корпоратив бошқарув тизимини…
«Уз-СэМюнг Kо.» акциядорлик жамияти 2018 йил якунлари бўйича жамиятда корпоратив бошқарув тизимини холис ва мустақил баҳоланишини амалга ошириш учун танлов эълон қилади. Танловга Корпоратив бошқарув Кодекси билан аниқлик киритилган ва Кодекс талабларига жавоб берувчи ташкилотларга қатнашиш рухсати берилади. Танловда қатнашишни ҳоҳловчилар ўз тижорий таклифларини муҳрланган ёпиқ конвертларда почта хизмати орқали хамда электрон почтадан юборишлари мумкин.…
Бухгалтерия хисобининг миллий стандартлари, молиявий хисоботларнинг халқаро
Бухгалтерия хисобининг миллий стандартлари, молиявий хисоботларнинг халқаро стандартлари асосида тузилган 2019 йил молиявий-хўжалик фаолияти хисоботларини ташқи аудиторлик текширувидан ўтказиш учун аудиторлик ташкилотлари ичида танлов эълон қилади. Аудиторлик ташкилотига қўйиладиган талаблар: -Ўзбекистон Республикаси Молия вазирлиги томонидан берилган аудиторлик фаолиятини юритиш учун лицензия ва страховка полиси; -Аудиторлик фаолиятини юритиш бўйича 3 йилдан кам бўлмаган иш фаолияти ва…
Бухгалтерия хисобининг миллий стандартлари
Андижон шахар Сой кўчаси № 5а-уйда жойлашган АЖ “Уз-СэМюнг Ко” қўшма корхонаси офис хоналарини жихозлаш мақсадида
Андижон шахар Сой кўчаси № 5а-уйда жойлашган АЖ “Уз-СэМюнг Ко” қўшма корхонаси офис хоналарини жихозлаш мақсадида жалюзи ўрнатиш хизматларини кўрсатувчи корхона ва ташкилотлар ўртасида ТАНЛОВ ЭЪЛОН ҚИЛАДИ. Танловда қатнашишни хохловчи хўжалик юритувчи субъектлар эълон чиққан кундан 10 кун муддат ичида танлов учун керакли хужжатлар, ўз тижорий таклифлари билан қуйидаги манзилга мурожат қилишлари мумкин. Манзил: Андижон…

КОНКУРС ПО ОЦЕНКЕ СИСТЕМЫ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛЕНИЯ
Конкурс по выбору независимой организации для проведения оценки системы корпоративного управления Акционерное общество СП АО «Уз-СэМюнг Kо.» объявляет конкурс по выбору независимой организации для проведения оценки системы корпоративного управления в обществе по итогам 2018 года. К участию в конкурсе приглашаются организации, определенные Кодексом корпоративного управления, утвержденного Протоколом заседания Комиссии по повышению эффективности деятельности акционерных обществ…
Акционерное общество СП АО «Уз-СэМюнг Kо.» объявляет конкурс по отбору аудиторской организации для проведения внешнего аудита финансовой отчетности общества за 2019 год, составленный в соответствии с НСБУ и международными стандартами финансовой отчетности. Обязательное требование к аудиторской организации: — имеющие лицензию на осуществление аудиторской деятельности, выданный Министерством финансов Республики Узбекистан и полис страхования. — имеющие опыт…
АО СП “Уз – СэМюнг Ко.” объявляет о проведении тендера коммерческих предложений
АО СП “Уз – СэМюнг Ко.” объявляет о проведении тендера коммерческих предложений на поставку и установку жалюзи для офиса административного здания на территории предприятия по адресу г. Андижан, ул.Сайская № 5а. Все необходимые документы на участие в торгах принимаются в течении 10 дней со дня опубликования объявления. Обращаться по адресу: г. Андижан, улица Сай –…