Товарларни сотиб олиш бўйича конкурс №2
Polyester chang qoplamasini sotib olish haqida ma‘lumot I Bo‘lim. Umumiy ma’lumotlar. Tuzilgan sana: 24 iyun 2019 yil. Tugatilish sanasi: 04 iyul 2019 yil. Buyurtmachi: AJ QK «Uz-Saemyung Ko». STIR: 202128505 II Bo‘lim. Nomenklatura, extiyoj va tovar tannarxi. № Tovar nomi Spetsifikatsiya O‘lchov birligi Yillik extiyoj 1 Polyester chang qoplamasi (Qora) Spetsifikatsiya №1 Kg 10 000…
Товарларни сотиб олиш бўйича конкурс №1
Teri qo‘lqop sotib olish bo’lishi bo’yicha konkurs I Bo‘lim. Umumiy ma’lumotlar. Tuzilgan sana: 20 iyun 2019 yil. Tugatilish sanasi: 01 iyul 2019 yil. Buyurtmachi: OAJ QK «Uz-Saemyung Ko». STIR: 202128505 II Bo‘lim. Nomenklatura, extiyoj va tovar tannarxi. № Tovar nomi Spetsifikatsiya O‘lchov birligi Yillik extiyoj 1 Teri qo‘lqoplar Spetsifikatsiya №1 juft 665   III Bo‘lim.…
Канализация тизимини тозалаш ҳизмати бўйича
“Ўз-СэМюнгКо” қўшма корхонаси канализация тизимини тозалаш ҳизмати бўйича  тегишли корхона ва ташкилотларни жорий йилнинг 26-июнига қадар тижорий таклифларини Андижон шаҳри Сой кўчаси 5а уйга олиб келиб  беришлари сўралади.
Тел: +998 74 222 40 91
E-mail: info@uzsmg.uz
«Уз-СэМюнг Kо.» акциядорлик жамияти. 2018 йил молиявий-хўжалик фаолияти хисоботларини халқаро аудит стандартлари асосида аудиторлик текширувидан ўтказиш учун танлов эълон қилади.
Аудиторлик ташкилотига қўйиладиган талаблар: -Ўзбекистон Республикаси Молия вазирлиги томонидан берилган аудиторлик фаолиятини юритиш учун лицензия ва страховка полиси; -Аудиторлик фаолиятини юритиш бўйича 3 йилдан кам бўлмаган иш фаолияти  ва корхоналар томонидан салбий маълумотларнинг йўқлиги; Тижорат таклифлари конвертда, ёпиқ холда, қуйидаги маълумотлар билан тақдим этилади: – аудиторлик фаолиятини юритиш учун лицензия ва страховка полиси нусхаси; –…

Конкурс по закупкам №2
Информация по закупкам порошковых полиэфирных покрытий для окрашивания   Раздел I. Общие сведения Дата составления: 24 июнь 2019 г. Дата окончания: 04 июль 2019 г. Заказчик: АО «Uz-SaeMyung Сo» ИНН: 202128505 Раздел II. Номенклатура, потребность и цена товара № Наименование товара Спецификация Ед. изм. Кол-во годовой 1 Порошковое полиэфирное покрытие (черный) Спец. №1 кг 10…
Конкурс по закупкам №1
Конкурс по закупкам перчаток кожаных Раздел I. Общие сведения Дата составления: 20 июнь 2019 г. Дата окончания: 01 июль 2019 г. Заказчик: АО «Uz-SaeMyung Сo» ИНН: 202128505   Раздел II. Номенклатура, потребность и цена товара № Наименование товара Спецификация Ед. изм. Кол-во годовой 1 Перчатки кожаные Спец. №1 пара 665   Раздел III. Спецификация товара…
Оказание услуг на прочистку и промывку канализационной системы
АО СП «Уз-СэМюнг Ко.» объявляет тендер: оказание услуг на прочистку и промывку канализационной системы предприятия.
Срок приёма тендерных документов до 26.06.2019 г.
Обращаться по адресу: г.Андижан улица Сай №5а.
Конкурс по выбору аудиторской организации на проведение аудиторской проверки (МСА)
Акционерное общество СП АО «Уз-СэМюнг Kо.» объявляет конкурс по отбору аудиторской организации для проведения внешнего аудита финансовой отчетности общества за 2018 год по международными стандартами аудита. Обязательное требование к аудиторской организации: — имеющие лицензию на осуществление аудиторской деятельности, выданный Министерством финансов Республики Узбекистан и полис страхования. — имеющие опыт работы в области оказания аудиторских услуг…