КОРПОРАТИВ БОШҚАРУВ ТИЗИМИНИ БАХОЛАШНИ ТАШКИЛ ЭТИШДА МУСТАҚИЛ ТАШКИЛОТНИ АНИҚЛАШ БЎЙИЧА ТАНЛОВ
КОРПОРАТИВ БОШҚАРУВ ТИЗИМИНИ БАХОЛАШНИ ТАШКИЛ ЭТИШДА   МУСТАҚИЛ ТАШКИЛОТНИ АНИҚЛАШ БЎЙИЧА ТАНЛОВ           Акционерлик жамияти кўринишидаги Ўзбекистон- Жанубий Корея қўшма корхонаси, корхонанинг 2023 йил якунлари ва корпоратив бошқарув тизимини бахолашни ташкил этишда мустақил ташкилотни аниқлаш бўйича танлов эълон қилади. Танловда иштирок этиш учун корпоратив бошқарув Кодекси ва 31.12.2015 йилдаги акционерлик жамиятларининг фаолияти самарадорлигини ошириш тўғрисидаги №9-сонли…
Жамиятнинг 2024 йил учун молиявий-хўжалик фаолиятини Бухгалтерия ҳисобининг Ҳалқаро стандартлари бўйича (БҲҲС) текширувини ўтказиш учун аудиторлик ташкилоти танловини эълон қилади
“Uz–SaeMyung Ко.” АЖ ҚК Жамиятнинг 2024 йил учун молиявий-хўжалик фаолиятини Бухгалтерия ҳисобининг Ҳалқаро стандартлари бўйича (БҲҲС) текширувини ўтказиш учун аудиторлик ташкилоти танловини эълон қилади. Аудиторлик ташкилоти учун мажбурий талаб: – Ўзбекистон Республикаси Молия Вазирлиги томонидан берилган аудиторлик фаолиятини амалга ошириш учун лицензия ва суғурта полисига эга бўлиши. – аудиторлик хизматлари соҳасида камида 3 йиллик тажрибага…

КОНКУРС ПО ВЫБОРУ НЕЗАВИСИМОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ДЛЯ ПРОВЕДЕНИЯ ОЦЕНКИ СИСТЕМЫ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛЕНИЯ
КОНКУРС ПО ВЫБОРУ НЕЗАВИСИМОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ДЛЯ ПРОВЕДЕНИЯ ОЦЕНКИ СИСТЕМЫ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛЕНИЯ Узбекско-Корейское совместное предприятие в форме акционерного общества «Уз-СэМюнг  Kомпани» объявляет конкурс по выбору независимой организации для проведения оценки системы корпоративного управления в компании по итогам 2023 года. К участию в конкурсе приглашаются организации, определенные Кодексом корпоративного управления, утвержденного Протоколом заседания Комиссии по повышению эффективности…
Объявляет конкурс по отбору аудиторской организации для проведение аудиторской проверки (НСБУ), финансово-хозяйственной деятельности общества за 2024 год.
СП АО «Uz—SaeMyung Ко.» Объявляет конкурс по отбору аудиторской организации для проведение аудиторской проверки (НСБУ), финансово-хозяйственной деятельности общества за 2024 год. Обязательное требование к аудиторской организации: — имеющие лицензию на осуществление аудиторской деятельности, выданный Министерством финансов Республики Узбекистан и полис страхования. — имеющие опыт работы в области оказания аудиторских услуг не менее 3 лет и…