АЖ «Ўз-СэМюнг Ко.» ҚК 2021-йил давомида корхонамизга ташриф буюрувчи мехмонларга …
АЖ «Ўз-СэМюнг Ко.» ҚК 2021-йил давомида корхонамизга ташриф буюрувчи мехмонларга мехмонхона хизматларини кўрсатиш бўйича Андижон шахридаги мавжуд барча мехмонхоналар ўртасида танлов эълон қилади. Танловни ўтказиш шартлари  Танловда қатнашиш истагида бўлган тижоратчилар қуйидаги ҳужжатларни тақдим этишлари талаб этилади: • тижорат таклифи; • давлат рўйхатидан ўтганлик тўғрисида гувоҳнома ва тегишли фаолиятни амалга ошириш ҳуқуқини берувчи лицензия нусхалари…
АЖ «Ўз-СэМюнг Ко.» ҚК 2021-йил давомида корхонамиздан тошкент шахрига хизмат сафари билан
АЖ «Ўз-СэМюнг Ко.» ҚК 2021-йил давомида корхонамиздан тошкент шахрига хизмат сафари билан борувчи корхонамиз ишчи-ходимлари учун мехмонхона хизматларини кўрсатиш бўйича Тошкент шахридаги мавжуд барча мехмонхоналар ўртасида танлов эълон қилади. Танловни ўтказиш шартлари  Танловда қатнашиш истагида бўлган тижоратчилар қуйидаги ҳужжатларни тақдим этишлари талаб этилади: • тижорат таклифи; • давлат рўйхатидан ўтганлик тўғрисида гувоҳнома ва тегишли фаолиятни…
АЖ «Ўз-СэМюнг Ко.» ҚК 2021-йил давомида корхона худудидаги барча ишлаб чиқариш цехлари …
АЖ «Ўз-СэМюнг Ко.» ҚК 2021-йил давомида корхона худудидаги барча ишлаб чиқариш цехлари хамда офис биноларини дезинфекция килиш хизматларини кўрсатиш учун махсус рухсатномаси бор ташкилотлар ўртасида танлов эълон қилади. Танловни ўтказиш шартлари  Танловда қатнашиш истагида бўлган тижоратчилар қуйидаги ҳужжатларни тақдим этишлари талаб этилади: • тижорат таклифи; • давлат рўйхатидан ўтганлик тўғрисида гувоҳнома ва тегишли фаолиятни амалга…
АЖ «Ўз-СэМюнг Ко.» ҚК эхтиёжи учун керакли бўлган хар хил ўлчамдаги баннерлар хамда планшетлар тайёрлаш бўйича
АЖ «Ўз-СэМюнг Ко.» ҚК эхтиёжи учун керакли бўлган хар хил ўлчамдаги баннерлар хамда планшетлар тайёрлаш бўйича. Ташкилотлар ўртасида танлов эълон қилади. Танловни ўтказиш шартлари  Танловда қатнашиш истагида бўлганлар қуйидаги ҳужжатларни тақдим этишлари талаб этилади: • тижорат таклифи; • давлат рўйхатидан ўтганлик тўғрисида гувоҳнома ва тегишли фаолиятни амалга ошириш ҳуқуқини берувчи лицензия нусхалари (юридик шахслар учун);…
АЖ «Ўз-СэМюнг Ко.» қўшма корхонасидан чиқаётган барча турдаги маиший чиқиндиларни ташиш…
АЖ «Ўз-СэМюнг Ко.» қўшма корхонасидан чиқаётган барча турдаги маиший чиқиндиларни ташиш ишларини бажариш учун ташкилотлар ўртасида танлов эълон қилади. Танловни ўтказиш шартлари  Танловда қатнашиш истагида бўлган тижоратчилар қуйидаги ҳужжатларни тақдим этишлари талаб этилади: • тижорат таклифи; • давлат рўйхатидан ўтганлик тўғрисида гувоҳнома ва тегишли фаолиятни амалга ошириш ҳуқуқини берувчи лицензия нусхалари (юридик шахслар учун); Танловда…
АЖ «Ўз-СэМюнг Ко.» ҚК эхтиёжи учун керакли бўлган хар хил ўлчамдаги баннерлар хамда планшетлар тайёрлаш бўйича; • турли хилдаги совутиш мосламалари (кондиционерлар), музлатгич камераларни, ошхона электр жихозларини таъмирлаш бўйича; • электрон табло шаклидаги 700х500 мм ўлчамдаги икки ёқлама нур таратувчи короб (Световой короб) тайёрлаш бўйича; Ташкилотлар ўртасида танлов эълон қилади. Танловни ўтказиш шартлари  Танловда қатнашиш…
«Уз-СэМюнг Ко.» ҚК АЖда электрон табло шаклидаги 700х500 мм ўлчамдаги…
«Уз-СэМюнг Ко.» ҚК АЖда электрон табло шаклидаги 700х500 мм ўлчамдаги икки ёқлама нур таратувчи короб (Световой короб) баннер тайёрлаш ишларини бажариш учун ташкилотлар ўртасида танлов эълон қилади. Танловни ўтказиш шартлари  Танловда қатнашиш истагида бўлган тижоратчилар қуйидаги ҳужжатларни тақдим этишлари талаб этилади: • тижорат таклифи; • давлат рўйхатидан ўтганлик тўғрисида гувоҳнома ва тегишли фаолиятни амалга ошириш…
«Ўз – СэМюнгКо» АЖ қўшма корхонаси.
Корхонанинг Андижон шахар Сой кўчаси № 5 манзилдаги Ёнилғи боклари йиғув цехи худудида 526 м2 пол конструкциясини замонавий қуйма пол (наливной) материали билан қоплаш жараёнидаги таъмирлаш ишларини бажариб бериш учун. ТАНЛОВ ЭЪЛОН ҚИЛАДИ. Танловда қатнашишни хохловчи хўжалик юритувчи субъектлар эълон чиққан кундан 10 кун муддат ичида танлов учун керакли хужжатлар, ўз тижорий таклифлари билан қуйидаги…

АО СП «Ўз-СэМюнг Ко.» объявляет конкурс среди всех существующих гостиниц Андижана на предоставление гостиничных услуг гостям, посетившим нашу компанию в 2021 году. Конкурсная документация Желающие принять участие в конкурсе, обязаны предоставить следующие документы: * Коммерческое предложение; * Копии свидетельства о государственной регистрации и лицензии на право осуществления соответствующей деятельности (для юридических лиц); За дополнительной информацией…
АО СП «Ўз-СэМюнг Ко.» объявляет конкурс среди всех существующих гостиниц
АО СП «Ўз-СэМюнг Ко.» объявляет конкурс среди всех существующих гостиниц Ташкента на предоставление гостиничных услуг сотрудникам нашей компании, которые в 2021 году поедут из нашей компании в Ташкент. Конкурсная документация Желающие принять участие в конкурсе, обязаны предоставить следующие документы: * Коммерческое предложение; * Копии свидетельства о государственной регистрации и лицензии на право осуществления соответствующей деятельности…
АО СП «Ўз-СэМюнг Ко.» в 2021 году объявляет конкурс среди всех лицензированных организаций
АО СП «Ўз-СэМюнг Ко.» в 2021 году объявляет конкурс среди всех лицензированных организаций на оказание услуг по дезинфекции всех производственных и офисных помещений на территории предприятия. Конкурсная документация Желающие принять участие в конкурсе, обязаны предоставить следующие документы: * Коммерческое предложение; * Копии свидетельства о государственной регистрации и лицензии на право осуществления соответствующей деятельности (для юридических…
АО «Уз-СэМюнг Ко.» СП по изготовлению баннеров и табличек разных размеров, необходимых для нужд
АО «Уз-СэМюнг Ко.» СП по изготовлению баннеров и табличек разных размеров, необходимых для нужд. Объявляет конкурс среди организаций. Конкурсная документация Желающые принять участие в конкурсе, обязаны предоставить следующие документы: * Коммерческое предложение; * Копии свидетельства о государственной регистрации и лицензии на право осуществления соответствующей деятельности (для юридических лиц); Свои предложения для участия в конкурсе просим…
«Уз-СэМюн Ко». АО СП объявляет конкурс среди организаций на выполнение всех видов …
«Уз-СэМюн Ко». АО СП объявляет конкурс среди организаций на выполнение всех видов вывоза бытовых отходов от совместного предприятия. Конкурсная документация Желающие принять участие в конкурсе, обязаны предоставить следующие документы: * Коммерческое предложение; * Копии свидетельства о государственной регистрации и лицензии на право осуществления соответствующей деятельности (для юридических лиц); За дополнительной информацией обращаться по адресу: 170105,…
АО «Уз-СэМюнг Ко.» СП по изготовлению баннеров и табличек разных размеров, необходимых для нужд; — Ремонт различных холодильных агрегатов (кондиционеров), камера холодильников, кухонной электротехники; — Изготовление двухстороннего светового короба в виде электронной платы размером 700х500 мм; Объявляет конкурс среди организаций. Конкурсная документация Желающые принять участие в конкурсе, обязаны предоставить следующие документы: * Коммерческое предложение; *…
АО СП “Уз-СэМюнгКо” Объявляет конкурсные торги на выполнение ремонтных работ по устройству наливного пола площадью 526 м2 расположенного на территории цеха сборки бензобаков “АО СП “Уз-СэМюнгКо”. Документы на участие в торгах принимаются в течении 10 дней со дня опубликования объявления. Примечания: при подготовке конкурсных предложений учесть: 1чель/час = 7994,10 сум, прочие затраты подрядчика = 17%…