АЖ «Ўз-СэМюнг Ко.» ҚК 2021-йил давомида корхонамизга ташриф буюрувчи мехмонларга …
АЖ «Ўз-СэМюнг Ко.» ҚК 2021-йил давомида корхонамизга ташриф буюрувчи мехмонларга мехмонхона хизматларини кўрсатиш бўйича Андижон шахридаги мавжуд барча мехмонхоналар ўртасида танлов эълон қилади. Танловни ўтказиш шартлари  Танловда қатнашиш истагида бўлган тижоратчилар қуйидаги ҳужжатларни тақдим этишлари талаб этилади: • тижорат таклифи; • давлат рўйхатидан ўтганлик тўғрисида гувоҳнома ва тегишли фаолиятни амалга ошириш ҳуқуқини берувчи лицензия нусхалари…
АЖ «Ўз-СэМюнг Ко.» ҚК 2021-йил давомида корхонамиздан тошкент шахрига хизмат сафари билан
АЖ «Ўз-СэМюнг Ко.» ҚК 2021-йил давомида корхонамиздан тошкент шахрига хизмат сафари билан борувчи корхонамиз ишчи-ходимлари учун мехмонхона хизматларини кўрсатиш бўйича Тошкент шахридаги мавжуд барча мехмонхоналар ўртасида танлов эълон қилади. Танловни ўтказиш шартлари  Танловда қатнашиш истагида бўлган тижоратчилар қуйидаги ҳужжатларни тақдим этишлари талаб этилади: • тижорат таклифи; • давлат рўйхатидан ўтганлик тўғрисида гувоҳнома ва тегишли фаолиятни…
АЖ «Ўз-СэМюнг Ко.» ҚК 2021-йил давомида корхона худудидаги барча ишлаб чиқариш цехлари …
АЖ «Ўз-СэМюнг Ко.» ҚК 2021-йил давомида корхона худудидаги барча ишлаб чиқариш цехлари хамда офис биноларини дезинфекция килиш хизматларини кўрсатиш учун махсус рухсатномаси бор ташкилотлар ўртасида танлов эълон қилади. Танловни ўтказиш шартлари  Танловда қатнашиш истагида бўлган тижоратчилар қуйидаги ҳужжатларни тақдим этишлари талаб этилади: • тижорат таклифи; • давлат рўйхатидан ўтганлик тўғрисида гувоҳнома ва тегишли фаолиятни амалга…

АО СП «Ўз-СэМюнг Ко.» объявляет конкурс среди всех существующих гостиниц Андижана на предоставление гостиничных услуг гостям, посетившим нашу компанию в 2021 году. Конкурсная документация Желающие принять участие в конкурсе, обязаны предоставить следующие документы: * Коммерческое предложение; * Копии свидетельства о государственной регистрации и лицензии на право осуществления соответствующей деятельности (для юридических лиц); За дополнительной информацией…
АО СП «Ўз-СэМюнг Ко.» объявляет конкурс среди всех существующих гостиниц
АО СП «Ўз-СэМюнг Ко.» объявляет конкурс среди всех существующих гостиниц Ташкента на предоставление гостиничных услуг сотрудникам нашей компании, которые в 2021 году поедут из нашей компании в Ташкент. Конкурсная документация Желающие принять участие в конкурсе, обязаны предоставить следующие документы: * Коммерческое предложение; * Копии свидетельства о государственной регистрации и лицензии на право осуществления соответствующей деятельности…
АО СП «Ўз-СэМюнг Ко.» в 2021 году объявляет конкурс среди всех лицензированных организаций
АО СП «Ўз-СэМюнг Ко.» в 2021 году объявляет конкурс среди всех лицензированных организаций на оказание услуг по дезинфекции всех производственных и офисных помещений на территории предприятия. Конкурсная документация Желающие принять участие в конкурсе, обязаны предоставить следующие документы: * Коммерческое предложение; * Копии свидетельства о государственной регистрации и лицензии на право осуществления соответствующей деятельности (для юридических…