Мулкчилик шаклидан қатъий назар ушбу сохага алокадор барча корхона ва ташкилотлар Диққатига!
АЖ “Ўз-СэМюнг Ко” қўшма корхонадаги мавжуд ёнғин ўчирувчи воситалари (огнетушители) ОП ва ОУ типидагиларга сервис ҳамда техник хизмат кўрсатиш ишларини бажариш бўйича
Танлов эълон қилади.
Мурожаат учун манзил: Андижон шахар сой кўча 5А-уй
Тел: (99) 364-57-45
Танлов хужжатлари 2020 йил 5 мартгача қабул қилинади
КОРПОРАТИВ БОШҚАРУВ ТИЗИМИНИ БАХОЛАШНИ ТАШКИЛ ЭТИШДА
КОРПОРАТИВ БОШҚАРУВ ТИЗИМИНИ БАХОЛАШНИ ТАШКИЛ ЭТИШДА МУСТАҚИЛ ТАШКИЛОТНИ АНИҚЛАШ БЎЙИЧА ТАНЛОВ Акционерлик жамияти кўринишидаги Ўзбекистон- Жанубий Корея қўшма корхонаси, корхонанинг 2019 йил якунлари ва корпоратив бошқарув тизимини бахолашни ташкил этишда мустақил ташкилотни аниқлаш бўйича танлов эълон қилади. Танловда иштирок этиш учун корпоратив бошқарув Кодекси ва 31.12.2015 йилдаги акционерлик жамиятларининг фаолияти самарадорлигини ошириш тўғрисидаги №9-сонли Комиссия…
Андижон шахрида жойлашган барча тиббий даволаш-профилактика муассасаларининг рахбарлари диққатига!
Андижон шахридаги “Уз СэМюнг Ко” қўшма корхонаси, Ўзбекистон Республикаси Соғлиқни сақлаш вазирлигининг 2012 йил 10 июлдаги №200-сонли буйруғига асосан, корхона ходимларини 2020 йил март ойида даврий тиббий кўрикдан ўтказиш учун тиббий даволаш-профилактика муассасалари ўртасида ТАНЛОВ ЭЪЛОН ҚИЛАДИ Танлов талаблари: -даволаш-профилактика муассасасининг №200 буйруғ билан даврий тиббий кўрик ўтказиш учун рухсатномага эга бўлиши. -даволаш-профилактика муассасаси шифокорлари…
Ўз – СэМюнгКо» АЖ қўшма корхонаси
Корхонанинг Андижон шахар сой кўчаси № 5 манзилда жойлашган Пресслаш цехи №3 даги 20 тонналик куприкли юк кутариш краннини мукаммал таьмирлаш ишларини бажариб бериш учун. ТАНЛОВ ЭЪЛОН ҚИЛАДИ Танловда қатнашишни хохловчи хўжалик юритувчи субъектлар эълон чиққан кундан 15 кун муддат ичида танлов учун керакли хужжатлар, ўз тижорий таклифлари билан қуйидаги манзилга мурожат қилишлари мумкин. Манзил:…
Дезинфекция хизмати билан шуғулланувчи корхона ва ташкилотлар диққатига !
АЖ “ЎзСэМюнг Ко” қўшма корхонаси 2020 йил учун корхонамиз худудида дезинфекция хизматларини бажарувчи корхона ва ташкилотлардан танловда иштирок этиш учун тижорий таклифларни 2020 йил 12 февралгача беришингизни сўраймиз.

КОНКУРС ПО ВЫБОРУ НЕЗАВИСИМОЙ ОРГАНИЗАЦИИ
КОНКУРС ПО ВЫБОРУ НЕЗАВИСИМОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ДЛЯ ПРОВЕДЕНИЯ ОЦЕНКИ СИСТЕМЫ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛЕНИЯ Узбекско-Корейское совместное предприятие в форме акционерного общества «Уз-СэМюнг Kомпани» объявляет конкурс по выбору независимой организации для проведения оценки системы корпоративного управления в компании по итогам 2019 года. К участию в конкурсе приглашаются организации, определенные Кодексом корпоративного управления, утвержденного Протоколом заседания Комиссии по повышению эффективности…
К сведению руководителей лечебно-профилактических учреждений.
Совместное преприятие “Уз СэМюнг Ко”, находящееся в городе Андижан на основании приказа №200 от 10 июля 2012 года Министерства Здравоохранения Республик Узбекистан ОБЪЯВЛЯЕТ КОНКУРС на проведение периодического медицинского осмотра рабочих предприятия в марте месяце 2020 г. Требования конкурса: -лечебно-профилактическое учреждение должно иметь разрешение на периодическое медицинское обследование упомянутом приказом №200. -врачи лечебно-профилактического учреждения должны иметь…
АО “ СП Уз – СэМюнгКо” Объявляет конкурсные торги на выполнение капитальный ремонт мостового крана 20 тн в Прессовым цехе №3 расположенного на территории АО “ СП Уз – СэМюнгКо” по адресу г. Андижан, улица сайская дом № 5. Документы на участие в торгах принимаются в течений 15 дней со дня опубликования объявления. Обращаться по…
Вниманию руководителям организаций, предоставляющим услуги по дезинфекции!
АО СП «УзСэМюнг Ко.» объявляет конкурсные торги на предоставление услуг по дезинфекции территории предприятия.