Аж Уз СэМюнг Ко Қўшма корхонасида мавжуд бўлган ноликвид товар модий бойликларни …
Аж Уз СэМюнг Ко Қўшма корхонасида мавжуд бўлган ноликвид товар модий бойликларни Ўзбекистон Республикаси қонунлари доирасида белгиланган тартибда бахолаб бериш учун танлов эълон қилади. Танловда қатнашишни ҳохловчилар ўз ҳужжатларини 2021 йил 15 сентябргача жамиятга шахсан келтириб беришлари, шунингдек почта орқали ёки электрон почта орқали юборишлари мумкин. Ҳужжатларни юбориш учун Манзил:170105, Андижон ш., Сой 5а Tелефон/факс:…
Ўзбек Корея ҚК “Уз-СэМюнг Ко” акциядорлик жамияти ички аудиторлик хизмати аудитори…
Ички аудиторлик малака сертификатига эга жисмоний шахслар диққатига! Ўзбек Корея ҚК “Уз-СэМюнг Ко” акциядорлик жамияти ички аудиторлик хизмати аудитори лавозимига ички аудиторлик малака сертификатига эга жисмоний шахсларучун танлов эълон қилади: Ички аудитор хизмати аудиторига қуйидаги минимал талаблар қўйилади: – Ички аудиторнинг малака сертификатига (сертификат хар йиллик малака ошириш курсларидан ўтганлигини тасдикловчи Гувохномалар билан тасдикланган холда) эга бўлиши; – Ўзбекистон Республикаси олий…
УзСэМюнг Ко АЖ уз таъсисчилигидаги Тошкент шахар Уста Ширин…
УзСэМюнг Ко АЖ уз таъсисчилигидаги Тошкент шахар Уста Ширин кўсачида жойлашган “Агрегат агротеч” МЧЖ даги, улушини бахолатиш учун бахолаш компаниялар ўртасида танлов утказади.
Бахолаш икки хил учулда бизнес сифатида ва бино курилма сифатида амалга оширилиши лозим. Бахоловчи ташкилотнинг зарур булган сертификатлари ва бу йуналишда резюмесини такдим этишлари керак
АЖ «Ўз-СэМюнг Ко.» қўшма корхонаси узунлиги 10 м., эни 3 м., баландлиги…
АЖ «Ўз-СэМюнг Ко.» қўшма корхонаси узунлиги 10 м., эни 3 м., баландлиги 3 м. ўлчамлардаги савдо ярмаркасини мустақиллик байрамига мос равишда безатиш ишларини бажаришда керакли махсулотларни сотиб олиш учун ташкилот хамда тадбиркорлар ўртасида танлов эълон қилади. Танловни ўтказиш шартлари  Танловда қатнашиш истагида бўлган тижоратчилар қуйидаги ҳужжатларни тақдим этишлари талаб этилади: • тижорат таклифи; • давлат…

Просим Вас внести коммерческие предложения для проведения оценки …
Просим Вас внести коммерческие предложения для проведения оценки имеющихся на нашем предприятии неликвидных товарно-материальных ценностей, в установленном порядке законодательством Республики Узбекистан Желающие принять участие в конкурсе могут подать свои документы в общество лично до 15 сентября 2021 года, а также отправить их по почте или по электронной почте. Адрес для отправки документов: 170105, г. Андижан.,…
Узбекское-Корейское Акционерное Общество «Уз-СэМюнг Ко» объявляет
Узбекское-Корейское Акционерное Общество «Уз-СэМюнг Ко» объявляет конкурс по отбору специалиста службы внутреннего аудита! Конкурсное предложение должно содержать следующие документы: Резюме аудитора; — Копия паспорта и диплома аудитора; — Копию сертификата аудитора и внутреннего аудитора; — Другие документы, необходимые для представления в соответствии с конкурсной документаций. Основные требования кандидату: — высшее Экономическое образование; — стаж практической…
Объявляет конкурс по отбору оценочной компании для оценки бизнеса
АО СП «Уз-СэМюнг Ко.» объявляет конкурс между организацией…
АО СП «Уз-СэМюнг Ко.» объявляет конкурс между организацией и предпринимателями на закупку необходимой продукции для украшения ярмарки в соответствии с Днём Независимости.. (длина 10м., ширина 3м., высота 3м.) Конкурсная документация Желающие принять участие в конкурсе, обязаны предоставить следующие документы: * Коммерческое предложение; * Копии свидетельства о государственной регистрации и лицензии на право осуществления соответствующей деятельности…