“Ўз-Сэмюнг Ко” қўшма корхонасида меҳнат муҳофазаси, хавфсизлик техникаси ва прессловчи, кран….
Корхонанинг Андижон шахар Сой кўчаси № 5а-уйда жойлашган “Ўз-Сэмюнг Ко” қўшма корхонасида меҳнат муҳофазаси, хавфсизлик техникаси ва прессловчи, кран бошкарувчи, электргаз-пайвандловчи, автоюклагич хайдовчиси касблар бўйича – ўқитиш бўйича махсус гувоҳномаси бор ташкилот ва корхоналарни ўқтиш ишларини бажариб бериш учун. ТАНЛОВ ЭЪЛОН ҚИЛАДИ.Танловда қатнашишни хохловчи хўжалик юритувчи субъектлар эълон чиққан кундан 10 кун муддат ичида танлов…
«УзСэМюн Ко». АО проведет конкурс среди оценочных компаний на оценку
Акционерное общество СП АО «Уз-СэМюнг Kо.» Объявляет конкурс по отбору оценочной компании для оценки зданий расположенных  по адресу город Андижан улица Сай 5а Обязательное требование к оценочной организации: – иметь лицензию на осуществление оценочной деятельности, выданный Министерством финансов Республики Узбекистан и полис страхования. – резюме оценщика Коммерческое предложение представляется в запечатанном конверте и должно содержать…
“УзСэМюнг Ко.” АЖ ўз таъсисчилигидаги Тошкент шахар Уста Ширин …
УзСэМюнг Ко АЖ уз таъсисчилигидаги Тошкент шахар Уста Ширин кўсачида жойлашган “Агрегат агротеч” МЧЖ даги, улушини бахолатиш учун бахолаш компаниялар ўртасида танлов утказади. Бахолаш икки хил учулда бизнес сифатида ва бино курилма сифатида амалга оширилиши лозим. Бахоловчи ташкилотнинг зарур булган сертификатлари ва бу йуналишда резюмесини такдим этишлари керак. Танловда қатнашиш истагини билдирганлар 10 кун муддат…
ЙИРИК БИТИМ БУЙИЧА ТАШКИ АУДИТОРЛИК ХИСОБОТИ БЕРИШ БУЙИЧА АУТИТОРЛИК ТАШКИЛОТИНИ ТАНЛАШ ЎТКАЗИШ ЮЗАСИДАН.   “Ўз-СэМюнг Компани” Ўзбекистон-Корея ҚК АЖ Жамият акциядорларинига такдим этиш учун  тузиладиган йирик битим буйича урганиш ташки аудиторлик хисоботини бериш буйича аудиторлик ташкилоти танловини эълон қилади. – танловда иштирок этиш учун талаблар -аудиторлик касбий жавобгарлигини 500 000 000 сумдан юкори сугурталанганлиги – фаолияти буйича…
АЖ «Ўз-СэМюнг Ко.» ҚКда мавжуд кондиционерларни таъмирлаш учун ташкилотлар хамда тадбиркорлар ўртасида танлов эълон қилади.
АЖ «Ўз-СэМюнг Ко.» ҚКда мавжуд кондиционерларни таъмирлаш учун ташкилотлар хамда тадбиркорлар ўртасида танлов эълон қилади. Танловни ўтказиш шартлари  Танловда қатнашиш истагида бўлган тижоратчилар қуйидаги ҳужжатларни тақдим этишлари талаб этилади: тижорат таклифи; давлат рўйхатидан ўтганлик тўғрисида гувоҳнома ва тегишли фаолиятни амалга ошириш ҳуқуқини берувчи лицензия нусхалари (юридик шахслар учун); Танловда қатнашиш бўйича таклифларни қуйидаги манзилга юборишингизни…
«Уз-СэМюнг Kо.» акциядорлик жамиятининг навбатдан ташқари уставга ўзгартириш масаласи юзасидан навбатдаги акциядорлар умумий йиғилишини ўтказилишини маълум қилади. Акциядорлар умумий йиғилиши 2022 йил 27 июн куни соат 16-00 да Андижон шахри, Сой кучаси 5 уйда ўтказилади. Акциядорларни рўйхатга олиш 2022 йил 27 июнь куни соат 15-30 да бошланади. Умумий йиғилишга қатнашиш учун акциядорлар реестри 2022 йил…
КОРПОРАТИВ БОШҚАРУВ ТИЗИМИНИ БАХОЛАШНИ ТАШКИЛ ЭТИШДА …
КОРПОРАТИВ БОШҚАРУВ ТИЗИМИНИ БАХОЛАШНИ ТАШКИЛ ЭТИШДА МУСТАҚИЛ ТАШКИЛОТНИ АНИҚЛАШ БЎЙИЧА ТАНЛОВ Акционерлик жамияти кўринишидаги Ўзбекистон- Жанубий Корея қўшма корхонаси, корхонанинг 2021 йил якунлари ва корпоратив бошқарув тизимини бахолашни ташкил этишда мустақил ташкилотни аниқлаш бўйича танлов эълон қилади. Танловда иштирок этиш учун корпоратив бошқарув Кодекси ва 31.12.2015 йилдаги акционерлик жамиятларининг фаолияти самарадорлигини ошириш тўғрисидаги №9-сонли Комиссия…
Д И Қ Қ А Т Э Ъ Л О Н ! АЖ “Ўз-СэМюнг Ко.” қўшма корхонаси ишчи-ходимларни 18,9 л. ичимлик суви билан таъминлаши учун корхона ва ташкилотлар ўртасида танлов эълон қилади.
Д И Қ Қ А Т   Э Ъ Л О Н ! АЖ “Ўз-СэМюнг Ко.” қўшма корхонаси ишчи-ходимларни 18,9 л. ичимлик суви билан таъминлаши учун корхона ва ташкилотлар ўртасида танлов эълон қилади. Танловда иштирок этиш истагини билдирганлар 2022 йил                 16 майдан 26 майга қадар Андижон шахар Сой кўчаси 5-а уй манзилига ёки info@uzsmg.uz электрон почта…

Акционерное общество СП АО «Уз-СэМюнг Kо.» Объявляет конкурс по отбору оценочной компании для оценки бизнеса а также имущественного комплекса доли предприятии
Акционерное общество СП АО «Уз-СэМюнг Kо.» Объявляет конкурс по отбору оценочной компании для оценки бизнеса а также имущественного комплекса доли предприятии Наманганской области Обязательное требование к оценочной организации: — имеющие лицензию на осуществление оценочной деятельности, выданный Министерством финансов Республики Узбекистан и полис страхования. — резюме оценщика Коммерческое предложение представляется в запечатанном конверте и должно содержать…
Совместное предприятие АО «Уз-СеМьюнг Ко» сообщает, что на участке сборки топливных баков проводится конкурс
Совместное предприятие АО «Уз-СеМьюнг Ко» сообщает,
что на участке сборки топливных баков проводится
конкурс на аттестацию 11 рабочих мест.
Обращаться по;
тел: 74-222-40-91
Электронный почта; info@uzsmg.uz
Объявляет конкурс на обучения по профессиям пресовшик, крановшик…
АО СП “Уз – СэМюнгКо”Объявляет конкурс на обучения по профессиям пресовшик, крановшик, газосварщик и водитель автокары и др. – обучение на территории – АО “ СП Уз – СэМюнгКо” по адресу г. Андижан, ул.Сайская № 5а. Документы на участие в торгах принимаются в течени 10 дней со дня опубликования объявления. Обращаться по адресу: г. Андижан,…
«УзСэМюн Ко». АО проведет конкурс среди оценочных компаний на оценку своей доли в ООО «Агрегат агротех»
Конкурс по выбору аудиторской организации для проведения аудита по специальному вопросу К участию в конкурсе допускаются аудиторские организации:
Конкурс по выбору аудиторской организации для проведения аудита по специальному вопросу  К участию в конкурсе допускаются аудиторские организации:   — осуществляющие аудиторскую деятельность не менее 5 лет; — обладающие высоким Рэнкинговыми показателями по чистой выручке и кадрам; — имеющие успешный практический опыт в оказании услуг, связанный с международными стандартами финансовой отчётности (аудит, трансформация по МСФО),…
ЙИРИК БИТИМ БУЙИЧА ТАШКИ АУДИТОРЛИК ХИСОБОТИ БЕРИШ БУЙИЧА АУТИТОРЛИК ТАШКИЛОТИНИ ТАНЛАШ ЎТКАЗИШ ЮЗАСИДАН.
ЙИРИК БИТИМ БУЙИЧА ТАШКИ АУДИТОРЛИК ХИСОБОТИ БЕРИШ БУЙИЧА АУТИТОРЛИК ТАШКИЛОТИНИ ТАНЛАШ ЎТКАЗИШ ЮЗАСИДАН.   “Ўз-СэМюнг Компани” Ўзбекистон-Корея ҚК АЖ Жамият акциядорларинига такдим этиш учун  тузиладиган йирик битим буйича урганиш ташки аудиторлик хисоботини бериш буйича аудиторлик ташкилоти танловини эълон қилади. — танловда иштирок этиш учун талаблар -аудиторлик касбий жавобгарлигини 500 000 000 сумдан юкори сугурталанганлиги — фаолияти буйича…
ПРОВЕДЕНИЕ ОЧЕРЕДНОГО ОБЩЕГО СОБРАНИЯ АКЦИОНЕРОВ
Акционерное общество СП АО «Уз-СэМюнг Kо.» уведомляет о проведении очередного общего собрания акционеров. Общее собрание акционеров состоится 27 июня 2022 года в 16:00 часов по адресу: г.Андижан улица Сай 5. Начало регистрации акционеров с 15-30 часов 27 июня 2022 года. Дата, на которую составляется реестр акционеров для участия на общем собрании акционеров – 22 июня 2022 г. Повестка…
В Н И М А Н И Е О Б Ъ Я В Л Е Н И Е ! АО СП “Ўз-СэМюнг Ко.” объявляет конкурс среди предприятий и организаций на обеспечение питьевой водой 18,9 л..
В Н И М А Н И Е О Б Ъ Я В Л Е Н И Е ! АО СП “Ўз-СэМюнг Ко.” объявляет конкурс среди предприятий и организаций на оказание различных услуг по ремонту кондиционеров.
АО СП “Ўз-СэМюнг Ко.” объявляет конкурс среди предприятий и организаций на оказание различных услуг по ремонту кондиционеров.